Hírek
2022. Október 16. 13:23, vasárnap |
Sport
Forrás: mti
Ádám Martin góljával lett bajnok az Ulszan Hyundai
A válogatott Ádám Martin gólpasszal, majd góllal járult hozzá az Ulszan Hyundai 2-1-es győzelméhez a Kangvon FC vendégeként, ezzel csapata biztosította bajnoki címét a dél-koreai labdarúgó-élvonalban.
Klubjának közösségi oldala szerint a nyolcszoros válogatott középcsatár a 67. percben, 1-0-s hazai vezetésnél lépett pályára, a 75. percben fejjel gólpasszt adott, majd a 86. percben egy szöglet után közvetlen közelről a hálóba talált. Ádámnak ez volt a 13. mérkőzése, a kilencedik találata és a harmadik gólpassza a dél-koreai bajnokságban.
A legutóbbi három szezonban ezüstérmes Ulszan immár behozhatatlan előnnyel vezet a tabellán az elmúlt öt idény bajnoka, a Csonbuk Motors előtt, így 17 év után lett ismét aranyérmes.
Fotó: Twitter
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 16:34, csütörtök | Sport
Kategória első helyéről búcsúztunk
Villáminterjú Ákossal a 3. Moldava Rally után.
2026. Május 07. 08:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - A címvédő PSG lesz az Arsenal ellenfele a budapesti döntőben
2026. Május 06. 10:00, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Az Arsenal jutott elsőként a budapesti döntőbe
2026. Május 05. 15:00, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Jövő szombaton dől el a bajnoki cím sorsa
Az utolsó játéknapon, jövő szombaton dől el a bajnoki cím sorsa a labdarúgó Fizz Ligában.

