Hírek
2015. Március 18. 11:03, szerda |
Helyi
Forrás: Rádió Eger
Alakul az Eger Rally mezőnye
A szlovákok múlt héten megjelent előnevezési listája már bíztatóan alakult, és már a magyar nevezőkre is fény derült.
Öt Fiesta R5-ös, egy Peugeot 208 R5-ös Janikával és három S2000-es autó biztosan emeli majd a szezonnyitó egri futam fényét. mini hirdetés Egyik legnagyobb érdeklődést talán egy régi-új ismerős övezi - ifjabb Tóth János ismét visszatér a ralipályákra egy 208-as R5-ös volánja mögött és Szőke Tamással a jobbján. E kategóriát gyarapítja még a bajnoki címvédő, Kazár Miklós is egy Fiesta R5-össel, aki Janika újdonsült navigátorát hátra hagyva Ferencz Ramónt választotta maga mellé. A Fordot azonban nem egyedül képviseli a borsodi pilóta - Hadik András, Kovács Antal, Trencsényi József és Turán Frigyes is e típus mellé tette le a voksát. janika Herczig Norbert az előző évekhez hasonlóan idén is a Skoda Fabia S2000-essel indul neki a szezonnak, azonban év közben nagyon szeretnék az első között hadrendbe állítani a csehek R5-ösét.. Rajta kívül Fogassy Gergely lesz még ott egy Peugeot 207 S2000-essel, míg Ollé Sándor háza táján sem történt változás, aki sárga Fiestájával adta le részvételi szándékát. A Csucsu rajongók is számíthatnak kedvencükre, és nem kell rali világbajnokságra ellátogatniuk, hogy láthassák a Citroen DS3 R3 Maxot. Lukács Kornél természetesen a már megszokott navigátorát, Mesterházi Márkot hozza el a hevesi székhelyre. A mezőny nagy részét mondhatni a Mitsubishi Lancer-ek teszik ki, és e japán típussal gyűjti majd a kilométereket Spitzmüller Csaba is, akinek Bazsó Attila fogja diktálni a kanyarokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. November 06. 07:38, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: minden lehetséges forgatókönyvre felkészültünk
Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a szakmai stábbal minden lehetséges forgatókönyvre felkészítették a játékosokat a vendég bolgár Ludogorec elleni, csütörtök este sorra kerülő Európa-liga alapszakasz-mérkőzésre.

