Hírek
2018. Július 29. 13:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: M1/hirado.hu
Az ittas vezetés veszélyeire hívta fel a figyelmet David Coulthard - VIDEÓVAL
Az ittas járművezetés veszélyeire hívja fel a magyar autósok figyelmét David Coulthard volt Forma 1-es autóversenyző.
A pilóta az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként jött Budapestre és ha már itt volt, egy gokarttal versenyzett is egyet – közölte az M1 Híradója.
David Coulthard, a Williams, a McLaren és a Red Bull egykori pilótája azért jött Budapestre és azért vállalkozott egy gokart-versenyre Óberling Józseffel, az ORFK Közlekedésrendészetének vezetőjével, hogy felhívja a magyar autósok figyelmét az ittas vezetés veszélyeire.
Az ittas járművezetés veszélyeire hívja fel a magyar autósok figyelmét David Coulthard volt Forma 1-es autóversenyző. A pilóta az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként jött Budapestre és ha már itt volt, egy gokarttal versenyzett is egyet – közölte az M1 Híradója.
David Coulthard, a Williams, a McLaren és a Red Bull egykori pilótája azért jött Budapestre és azért vállalkozott egy gokart-versenyre Óberling Józseffel, az ORFK Közlekedésrendészetének vezetőjével, hogy felhívja a magyar autósok figyelmét az ittas vezetés veszélyeire.
Videó és fotó: police.hu
Az egykori autóversenyző úgy fogalmazott, „egy életünk van, amelyet a lehető legjobban szeretnénk megvédeni. A rendőrség és a Heineken közös kampányának üzenete is világos: ha iszol, soha ne vezess” – hangsúlyozta.
David Coulthard egykori kollégájával, Jackie Stewarttal együtt az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként népszerűsíti a zéró toleranciát. A cég együttműködési megállapodást kötött az Országos Rendőr-főkapitánysággal is, hogy közösen buzdítsák józanságra a járművezetőket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 06. 07:35, csütörtök | Belföld
Belügyminisztérium: idén mintegy 66 ezer ember vett részt közfoglalkoztatásban
Idén mintegy 66 ezer ember vett részt országszerte közfoglalkoztatási programokban, így a közfoglalkoztatás tovább erősítette szerepét a társadalmi integrációban és a munkaerőpiaci felkészítésben
2025. November 06. 07:35, csütörtök | Belföld
Roszatom: a Paks II. beruházás engedélyt kapott az első betonöntésre
Az Országos Atomenergia Hivatal kiadta azokat az engedélyeket, amelyek lehetővé teszik az első betonöntést az Paksi Atomerőmű 5. blokk nukleáris sziget épületeinek alaplemezébe
2025. November 06. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a washingtoni látogatás célja a Trump-kormányzattal történtő stratégiai-gazdasági együttműködés kialakítása
A Trump-kormányzattal történő stratégiai-gazdasági együttműködés kialakítását nevezte washingtoni látogatása céljának Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook oldalára feltöltött videóban.
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.

