Hírek
2024. Július 25. 07:34, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Balesetet szenvedett és súlyosan megsérült egy motoros rendőr Budapesten

Személyautóval ütközött egy szabályosan közlekedő motoros rendőr szolgálatteljesítés közben Budapesten, a IX. kerületi Haller utcában szerdán, ennek következtében a villamossínekre zuhant
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kommunikációs osztályának sajtóügyeletese az MTI-vel.
Mérkőy Márton azt mondta, hogy kollégájuk egy delegáció fogadására tartott, amikor a Haller utca 63. előtt egy parkoló személyautó tolatva kikanyarodott elé és nekiütközött.
A rendőr - a szemtanúk szerint - a 23-24-es villamosvonal sínjeire repült. Mentő vitte kórházba, sérülései súlyosak - tette hozzá a sajtóügyeletes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.
2025. Június 14. 09:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna a Nyugat nélkül egy napig sem tudna talpon maradni
2025. Június 13. 06:36, péntek | Belföld
Agrometeorológia: folytatódik a csapadékszegény időjárás
Folytatódik a csapadékszegény időjárás, az ország túlnyomó részén tovább szárad majd a talaj és az aszály fokozódására lehet számítani - írta a HungaroMet zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.