Hírek
2011. December 28. 14:59, szerda |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Beindult a végtörlesztési hajrá
Péntekig van még határidő arra, hogy valaki éljen a kedvezményes árfolyamú végtörlesztés lehetőségével a devizaalapú kölcsöne esetén.
Egyes információk szerint hiába volt hétfőn még Karácsony, a megfeszített munkatempó miatt az adminisztrációs ügyeket néhány banknál ekkor is intéznie kellett jó pár banki munkatársnak.
A Magyar Bankszövetségnél az utolsó pár napban is nagy rohamra számítanak. Némi emlékeztető annak, aki még gondolkodik, és persze van lehetősége a devizalapú kölcsöne végtörlesztésére. December 30-ig kell az igényt benyújtani annak a banknak, amelyiktől felvették a devizaalapú jelzálogkölcsönüket. Jövő év január 30-ig pedig az érintett devizahiteles ügyfélnek vagy a pénzügyi fedezetet vagy egy másik bank hitelígérvényét kell bemutatnia a devizakölcsönt nyújtó bank felé. A legújabb információk szerint forintkölcsönt már nem egyszerű szerezni a piacon. Néhány bank már jelezte, hogy nem tud befogadni új hiteligényeket.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld
Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés
Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére

