Hírek
2019. Március 09. 16:33, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Csákánnyal rongálta meg Jézus szobrát
Egy 31 éves héhalmi férfit hallgattak ki a pásztói nyomozók.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába március 7-én 9 óra 15 perckor tettek bejelentést, miszerint Palotáson a községi feszületet ismeretlen személy megrongálta.
A rendőrök a forrónyomos intézkedések eredményeképp beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 31 éves héhalmi lakost. A megalapozott gyanú szerint a férfi március 6-án 21 óra és március 7-én 9 óra között Palotáson a Szabadság úton található keresztre feszített Jézust ábrázoló szobrot egy csákánnyal megrongálta.
A rendőrök a férfit elfogták, a Pásztói Rendőrkapitányság épületébe előállították és rongálás bűntett megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 06. 07:35, csütörtök | Belföld
Belügyminisztérium: idén mintegy 66 ezer ember vett részt közfoglalkoztatásban
Idén mintegy 66 ezer ember vett részt országszerte közfoglalkoztatási programokban, így a közfoglalkoztatás tovább erősítette szerepét a társadalmi integrációban és a munkaerőpiaci felkészítésben
2025. November 06. 07:35, csütörtök | Belföld
Roszatom: a Paks II. beruházás engedélyt kapott az első betonöntésre
Az Országos Atomenergia Hivatal kiadta azokat az engedélyeket, amelyek lehetővé teszik az első betonöntést az Paksi Atomerőmű 5. blokk nukleáris sziget épületeinek alaplemezébe
2025. November 06. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a washingtoni látogatás célja a Trump-kormányzattal történtő stratégiai-gazdasági együttműködés kialakítása
A Trump-kormányzattal történő stratégiai-gazdasági együttműködés kialakítását nevezte washingtoni látogatása céljának Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook oldalára feltöltött videóban.
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.

