Hírek
2017. November 27. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Egy gyermek meghalt a 47-es főúton történt balesetben

Egy gyermek meghalt abban a közlekedési balesetben, amely vasárnap kora este történt a 47-es főúton Tépe és Berettyóújfalu között - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Plásztán-Kopcsa Kamilla elmondta, hogy egy személyautó Tépe felé tartva eddig tisztázatlan körülmények között nekiment az előtte haladó mezőgazdasági gépjárműnek, majd a két jármű összeütközött a Berettyóújfalu irányából érkező kamionnal.
A balesetben öten sérültek meg. Közülük egy gyermek olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az újraélesztése nem járt sikerrel, a helyszínen életét vesztette. Egy felnőtt beszorult a személyautóba, őt a katasztrófavédelem feszítővassal szabadította ki. A sérülteket a mentők kórházba szállították.
A traktoron hét szarvasmarhát szállítottak, amelyeket egy másik, időközben a helyszínre érkezett szállítójárműre átraktak.
A mentés és helyszínelés idejére a balesetben érintett útszakaszt teljes szélességében lezárta a rendőrség. A személyautók forgalmát Hajdúszovát, Földes, Konyár és Szentpéterszeg felé, míg a tehergépjárművekét Püspökladány és Hajdúszoboszló felé terelik el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja