Hírek
2011. Július 03. 14:33, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Elaludt, majd az árokban landolt

Egy idős belga házaspár megsérült, mikor lakókocsis autójukkal lehajtottak az M5-ös autópályáról, majd az árokba borultak Kecskemét határában - értesült a HavariaPress.
A baleset szombaton délután történt a sztráda Budapest felé vezető oldalán, a 89-es kilométernél. Az idős belga férfi elaludt a volán mögött, lakókocsit vontató autója pedig lesodródott a pályáról, s az árokba borult. A sofőr és mellette ülő felesége is megsérült a balesetben, a sérültek állapota nem súlyos. A mentés és a helyszínelés alatt egy sávon haladhatott a forgalom a sztráda főváros felé vezető oldalán. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet