Hírek
2015. Október 22. 07:39, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Elfogták a nagykanizsai idős nő gyilkosait
Nagykanizsán elfogták azt a két férfit, akik a gyanú szerint kedden este megöltek egy idős nőt a zalai városban - közölte honlapján csütörtökön hajnalban a rendőrség.
A tájékoztatás szerint a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 18 éves és egy 30 éves helyi férfit hallgattak ki gyanúsítottként szerdán, majd őrizetbe vették őket és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat.
Mint arról az MTI korábban beszámolt, a 73 éves nőt családi házában találták holtan, és az elsődleges szakértői vizsgálat megállapításai szerint az asszonyt megölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Belföld
Olajszállítási szerződést kötött a Janaf és a Mol
A horvát olajvezeték-üzemeltető Janaf és a Mol-csoport megállapodást kötött 2,05 millió tonna nyersolaj szállításáról 2026-ra - közölte a horvát társaság csütörtökön.
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.

