Városlista
2025. június 16, hétfő - Jusztin

Hírek

2017. Január 22. 13:18, vasárnap | Helyi

Elsodorta a gyalogost

Elsodorta a gyalogost

Az egri rendőrök egy felsőtárkányi baleset miatt kérik a lakosság segítségét.

Az Egri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 10010/3216/2016. bűnügyi számon közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen.

A jelenlegi adatok alapján 2016. december 3-án 6 óra 10 perc körül Felsőtárkányban, az Ady Endre utcában egy ismeretlen típusú és forgalmi rendszámú terepjáróval - a Móricz Zsigmond út felől a Rákóczi Ferenc út irányába - közlekedő személy elsodort egy vele azonos irányban, az úttest szélén sétáló asszonyt, aki ennek következtében az útpadkára esett.

A gyalogos - az orvosi vélemény alapján - nyolc napon túl gyógyuló súlyos sérülést szenvedett.

A rendőrök kérik, hogy aki a baleset szemtanúja volt és az azzal kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen az Egri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán, vagy telefonon a 06-36/522-111-es telefonszámán. Továbbá bejelentést lehet tenni az ingyenesen hívható 107 vagy 112 segélyhívó számokon, illetve névtelensége megőrzése mellett a 06-80/555-111-es „Telefontanú” zöld számán is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Június 16. 07:15, hétfő | Sport

Kanadai Nagydíj - Russell rajt-cél győzelmet aratott Montréalban

George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap Montréalban, míg a negyedikként záró Oscar Piastri, a McLaren ausztrál pilótája növelte az előnyét az összetett élén.