Hírek
2017. Február 22. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
Eltörte ellenfele orrát, ezért eltiltották a labdarúgót
Rokszin Ádámot, az NB II-ben szereplő Szolnoki MÁV FC labdarúgóját három hónapra eltiltotta a magyar szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, mert súlyos sérülést okozott ellenfelének.
Az MLSZ honlapjának keddi beszámolója felidézi, hogy a középpályás a vasárnapi Szolnok-Puskás Akadémia (1-0) mérkőzésen könyökkel szándékosan arcon ütötte ellenfelét, Hegedűs Jánost, aki súlyos sérülést, darabos orrcsonttörést szenvedett.
Az élvonal szombati fordulójában kiállított játékosok közül Torghelle Sándort (MTK) és Souleymane Diarrát (Újpest) két-két, Ugrai Rolandot (Diósgyőr) pedig egy meccsre tiltották el.
A rendezési hiányosságokkal, szurkolói rendzavarásokkal kapcsolatos ügyeket a bizottság csütörtökön tárgyalja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:16, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Kisvárda otthon a Ferencvárossal szemben
A Kisvárda hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga 27. fordulójának vasárnap esti zárásán.
2026. Március 22. 15:06, vasárnap | Sport
Gidai Máté és az Autósport!
Beszélgetés Gidai Máté autóversenyzővel, a húsvéti Rallycross Fesztivál előtt.
2026. Március 20. 10:00, péntek | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai Dominik: a PSG ellen is bármire képesek lehetünk
2026. Március 19. 10:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góllal járult hozzá a Liverpool továbbjutásához
Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal a kezdőcsapatban a Liverpool FC hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Galatasarayt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján, ezzel továbbjutott.

