Hírek
2018. Június 01. 10:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Felújítás miatt nagy torlódások várhatók a 4-es úton
Elkezdik hétfőn a 4-es főút Szolnokot elkerülő szakaszának burkolat- és hídfelújítási munkálatai, a környéken jelentős torlódásokra kell számítani
- tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatósága pénteken az MTI-t. A közlemény szerint a július 15-ig tartó első ütemben a Tószegi úti csomópont és a Szent István Tisza-híd Debrecen felőli oldal közötti dolgoznak. A másfél kilométeres útszakaszon az aszfalt kopóréteg és az aszfalt kötőréteg cseréjére, valamint a híd aszfaltburkolatának és dilatációs szerkezetének felújítására kerül sor.
A munkavégzés idején szakaszosan félpályás lezárás lesz, hétköznap 8 és 16 óra között. A tájékoztatás szerint 4-es főúton a forgalom kismértékű zavarása is komoly fennakadásokat okozhat, ezért a tranzitforgalom részére alternatív útvonalakat - M3-M35-42, illetve M5-44-47-42, M5-M43 - javasolnak.
A kivitelezés érinti a 4-es és a 402-es út csomópontját is, a fel- és lehajtókat a burkolatmarás és aszfaltozás idején lezárják, a forgalmat
a 32-es, 402-es számú főutak Szolnok bevezető szakaszára terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

