Hírek
2020. Május 20. 16:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fesztiválon áruló holland díler ellen emelt vádat a somogyi ügyészség
Balatoni zenei fesztiválon árult kábítószert egy holland állampolgár tavaly az ügyészség szerint, ezért vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség szerdán az MTI-t.
Azt írták: a 31 éves férfi 2019 augusztusában vett részt egy rendezvényen, ahol nemcsak szórakozott, hanem drogot is árult és fogyasztott. Amikor a rendőrség a fesztivál vége előtt néhány nappal elfogta, ömlesztett és kiporciózott kábítószereket, köztük kannabiszt, amfetamint, ketamint, LSD-t, MDMA-t, az értékesítéshez szükséges eszközöket és az eladásból származó másfél millió forint készpénzt talált nála.
Az ügyészség jelentős mennyiségre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt letöltendő fegyházbüntetés kiszabását és a letartóztatásban lévő férfi kiutasítását indítványozta a bíróságnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg

