Hírek
2021. Január 28. 08:58, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: mti
Halálos baleset történt a 6-os főúton
Ketten haltak meg abban a balesetben, amely a 6-os főúton történt Százhalombattánál csütörtök reggel - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrségi honlapon azt írták, hogy egy autó Ercsi felől Érd irányába haladt, amikor - eddig tisztázatlan okokból - áttért a másik oldalra, és összeütközött egy teherautóval. Az autó 19 éves sofőrje a helyszínen meghalt, a teherautóban utazó három ember pedig súlyosan megsérült. Közülük a sofőr életét a mentők nem tudták megmenteni.
A jármű két utasát - egy 23 és egy 39 éves férfit - kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

