Hírek
2020. November 18. 06:56, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt egy embert a vonat Zalalövőnél
Halálra gázolt egy embert a vonat kedd este Zalalövőnél, a 86-os út felüljárója közelében.
A helyszínelés ideje alatt vonatpótló buszok közlekednek Bajánsenye és Zalaegerszeg között - tudatta a Mávinform a honlapján.
Az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint a mozdony egy embert és több kecskét gázolt el. A műszaki mentést a körmendi hivatásos és a zalalövői önkéntes tűzoltók végzik.
Takács Tivadar, a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a nyílt pályán történt baleset körülményeit a rendőrség közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 22. 10:07, hétfő | Belföld
A hét elején még párás, ködös idő várható, de karácsonykor eső érkezik
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti

