Hírek
2018. Július 06. 22:15, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Hárman meghaltak egy balesetben Csobádnál
Három ember meghalt péntek este a 3-as főúton Csobádnál abban a balesetben, amelyben egy kamion és egy kisbusz ütközött össze, majd egy személyautó is nekiütközött a járműveknek
- tájékoztatta Szabó Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Közölte: a kisbuszban utazó három ember olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt. A baleset a főút 211-es kilométerénél, Halmaj és Csobád között történt.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták a főút érintett szakaszát. Az autósok a baleset helyszíne melletti szervizúton kerülhetnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

