Városlista
2025. november 7, péntek - Rezső

Hírek

2012. Október 24. 11:03, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Három kamion ütközött az M0-áson, hatalmas a torlódás

Három kamion ütközött az M0-áson, hatalmas a torlódás

Három kamion ütközött össze az M0-ás autóút 17-es kilométerénél szerda délelőtt, emiatt jelentős torlódás alakult ki az M5-ös autópálya felé vezető oldalon - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság sajtószolgálatának ügyeletese az MTI-t.

Kovács Viktória közölte, utoléréses baleset történt, és a járművek a szalagkorlátnak csapódtak.
A balesetnek nincsenek sérültjei, de a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az M0-s autóútról Halászteleknél leterelik a forgalmat, a járművezetők pedig a csepeli felhajtónál térhetnek vissza a pályára - tette hozzá.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.