Hírek
2020. Február 28. 17:09, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Idén július 2-án rajtol a Kékszalag
Idén az elmúlt évekhez képest korábban, július 2-án, csütörtökön rajtol az 52. Kékszalag Nagydíj.
A Magyar Vitorlás Szövetség (MVSZ) csütörtöki hírlevelében Holczhauser András főtitkár elmondta, bízik abban, hogy a korábbi időpontnak köszönhetően szélben gazdagabb vetélkedésre kerülhet sor, és ez a nevezések számában is meglátszik majd.
A szervező MVSZ az idei Kékszalagra is újdonságokkal készül, többek között családi programokkal, valamint a gyermekek vitorlásversenyével, a Kékpántlikával.
"Változás lesz ebben is. Az eddigi forgatókönyvekkel ellentétben nem a Kékszalag előtt, hanem a verseny után, július 4-én szombaton rendezzük meg a Kékpántlikát. A parton pedig családi nap várja az érdeklődőket" - fogalmazott a főtitkár.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.

