Hírek
2011. Június 28. 14:29, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Kettős tragédiával indult a kedd
Ketten haltak meg hajnalban Békéscsaba határában, amikor autójukkal a 44-es főúton hátulról belerohantak egy kamionba.
A személyautóban hárman utaztak, a harmadik utas életveszélyes állapotban került kórházba. Azt egyelőre nem tudni, hogy mi volt a baleset oka. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek
24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.

