Hírek
2017. Január 28. 17:05, szombat | Helyi
Kicserélte a rendszámokat
Az egri rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a tatabányai férfit.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztály munkatársai 2017. január 24-én 10 óra 30 perckor Andornaktálya és Mezőkövesd közötti útszakaszon intézkedés alá vontak egy német hatósági jelzésű, Audi típusú személygépkocsit és annak vezetőjét.
A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a 48 éves tatabányai férfi úgy vett részt a közúti forgalomban, hogy az ellenőrzött gépkocsi hatósági jelzése egy másik járműhöz tartozott.
H. Bélát előállították az Egri Rendőrkapitányságra, ahol ellene egyedi azonosító jellel visszaélés bűncselekmény elkövetésnek gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A gyanúsított kihallgatásakor beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
2026. Március 23. 10:00, hétfő | Külföld
Szlovénia vasárnaptól korlátozza a tankolható üzemanyag mennyiségét
A szlovén kormány vasárnaptól korlátozza a benzinkutakon tankolható üzemanyag mennyiségét a megnövekedett kereslet miatt - jelentette be a kabinet.

