Hírek
2023. Február 22. 06:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Letartóztatták egy kilenc éve elkövetett gyilkosság gyanúsítottjait
Egy 51 éves nőt és egy 28 éves férfit gyanúsít a rendőrség egy 2014-ben elkövetett \"életellenes bűncselekménnyel összefüggésben\", a bíróság elrendelte a letartóztatásukat - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei rendőrség.
A főkapitányság azt írta, hogy halált okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást M. Milán és M. Milánné ellen.
Ismertetésük szerint a nyomozást idén januárban kezdték el a rendőrök, miután "bűnügyi információ merült fel arról", hogy kilenc évvel korábban, közös győri tartózkodási helyükön olyan súlyosan bántalmaztak egy fiatal lányt, hogy a sértett életét vesztette, majd a holttestet egy Győr környéki helyen elásták.
A férfit és a nőt a nyomozók bűnügyi őrizetbe vették, a bíróság elrendelte letartóztatásukat - tették hozzá.
A rendőrök február 16-án Győr külterületén, egy erdős területen tetemkereső kutyákkal és talajradar segítségével megkezdték az áldozat holttestének felkutatását, ami ez idáig nem vezetett eredményre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld
Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés
Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére

