Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2020. Január 07. 06:12, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok

Megijedt az érkező vonattól és a síneken hagyta biciklijét

Megijedt az érkező vonattól és a síneken hagyta biciklijét

A Debreceni Rendőrkapitányság eljárást folytat vasúti közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt.

A rendelkezésre álló adatok szerint január 4-én 13 óra körül Debrecenben a Faraktár utcai felüljáró alatt egy férfi szabálytalanul akart átmenni a vasúti síneken, úgy hogy a biciklijét maga mellett tolta. Az ismeretlen, ahogy meglátta a Nyíregyháza felől érkező vonatot, feltehetően megijedt, és a kerékpárját a síneken hagyva elfutott. A mozdony vezetője fékezett, azonban nem tudott a bicikli előtt megállni, így átment rajta. Az eset során senki nem sérült meg.

A Debreceni Rendőrkapitányság kéri a bűncselekmény szemtanúit, illetve azokat, akik az eset körülményeiről információval rendelkeznek, jelentkezzenek személyesen a Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán (Debrecen, Sámsoni út 149. szám), vagy tegyen bejelentést telefonon a nap 24 órájában elérhető 06-52/457-040-es telefonszámon, az ingyenesen hívható 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 107-es, 112-es központi segélyhívó számok valamelyikén. A bejelentéseket a rendőrség bizalmasan kezeli.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.