Hírek
2018. Június 17. 07:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Megkéselte férjét egy nő Mátraverebélyen
A rendőrök a helyszínen elfogták és őrizetbe vették a 43 éves mátraverebélyi nőt.
A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság életveszélyt okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 43 éves mátraverebélyi lakos ellen.
A nyomozás adatai alapján a nő június 15-én 18 óra körül mátraverebélyi közös lakásukban – előzetes szóváltást követően – egy késsel megszúrta a férjét, aki ennek következtében életveszélyes sérülést szenvedett.
A rendőrőrök a nőt a helyszínen elfogták, a rendőr-főkapitányságra előállították, gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették. A hatóság tagjai előterjesztést tesznek az illetékes ügyészségen a gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg

