Hírek
2022. November 15. 09:13, kedd |
Belföld
Forrás: NAV
Meglátták a pénzügyőröket, kiugrottak az ablakon
Illegális dohányfeldolgozó üzemre csaptak le a NAV-osok.
A hatóság munkatársai a rendőrökkel együtt egy tiszaberceli ingatlant ellenőriztek. A házban lévő személyek, miután meglátták őket, kiugrottak az ablakon és megpróbáltak elmenekülni. Hármat közülük elfogtak és megbilincseltek.
Az ingatlan átvizsgálásakor a pénzügyőrök egy illegális dohányfeldolgozó üzemre bukkantak, amelynek padlásán és különböző helyiségeiben vágott, szárított leveles dohányt, illetve vágó-, mérő- és csomagolóeszközöket találtak. A több mint 80 millió forint értékű dohányterméket lefoglalták, a tulajdonos ellen pedig költségvetési csalás miatt feljelentést tettek.
A megközelítőleg egy tonna dohányból több mint 120 ezer doboz cigarettát állíthattak volna elő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.

