Hírek
2018. Május 30. 07:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Milliószámra isszuk az ásványvizet – Nőtt a piaca
Literben öt, darabszámot tekintve pedig 6,6 százalékkal nőtt a magyar ásványvízpiac az idei első négy hónapban a tavalyi év azonos időszakához képest
- derül ki a Nielsen piackutató Magyar Hírlaphoz eljuttatott felméréséből.
Április végéig összesen 332 millió liter ásványvizet értékesítettek, ez 222 millió palackot jelent.
A gyártók ebben az időszakban 208,5 milliárd forint értében adtak el ásványvizet, míg tavaly ugyanekkor 187,7 milliárd forint értékben. Ez azt is jelenti, hogy az értékbeli növekedés még nagyobb volt, mint a literben vagy darabban számított.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg

