Hírek
2016. Május 11. 07:48, szerda |
Sport
Forrás: mti
Mindkét döntős büntetést kapott a Magyar Kupa-döntő után
A Ferencváros és az Újpest csapatát is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a szombati Magyar Kupa-döntő után.
Az MLSZ honlapján kedden nyilvánosságra hozott határozatok szerint az Újpest FC-nek 300 ezer forintot kell fizetnie, mert szurkolói pirotechnikai eszközöket használtak a lelátón, illetve szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet. A döntőt 1-0-ra megnyerő Ferencvárost 200 ezer forintra büntették drukkereinek megbotránkoztató magatartása miatt.
Az MTK Budapest csatára, Torghelle Sándor korábbi, hat bajnoki mérkőzésre szóló eltiltását változatlanul fenntartotta testület.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.

