Hírek
2015. Március 31. 08:01, kedd |
Helyi
Forrás: Police
Őrizetben az egri rablás gyanúsítottja
A kerecsendi férfi a gyanú szerint a rablás után garázdálkodott is.
Mint arról korábban hírt adtunk, 2015. március 30-án 15 óra 45 perc körüli időben az egri vasútállomáson egy 18 éves fiatalt megpróbált kirabolni egy 41 éves férfi, akit azonban az egri rendőrök rövid idő alatt elfogtak egy közeli italboltban.
A 41 éves kerecsendi Sz.Márton elfogását megelőzően a nála lévő késsel többször az italbolt egyik asztalába szúrt illetve azzal hadonászott, riadalmat keltve ezzel a vendégekben.
A férfi ellen - őrizetbe vétele mellett - rablás bűntett kísérlet és kétrendbeli garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az Egri Rendőrkapitányság és egyben kezdeményezte előzetes letartóztatásának elrendelését.
A gyanúsított kihallgatáskor elismerte a terhére rótt bűncselekmények elkövetését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 22. 10:10, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia legyőzésével őszi első a Győr
A Győr 2-0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó Fizz Liga 18. fordulójának szombat esti rangadóján, így a tabella élén tölti a téli szünetet.
2025. December 22. 10:09, hétfő | Életmód
Ezrek ünnepelték Stonehenge ősi köveinél a téli napfordulót
Ezrek ünnepelték vasárnap a téli napfordulót a délnyugat-angliai Stonehenge ősi köveinél.
2025. December 22. 10:08, hétfő | Külföld
Az amerikai haderő az Iszlám Állam több tucat létesítménye ellen hajtott végre csapásokat Szíriában
Az Egyesült Államok hadereje több tucat, az Iszlám Állam terrorszervezethez tartozó célpont ellen hajtott végre csapásokat Szíriában – közölte washingtoni idő szerint pénteken este Pete Hegseth hadügyminiszter.

