Városlista
2025. november 7, péntek - Rezső

Hírek

2011. Július 22. 14:25, péntek | Belföld
Forrás: HírTV

Pénteken sem ússzuk meg a zivatarokat?

Pénteken sem ússzuk meg a zivatarokat?

Közép-Európa időjárását egy magassági hideg örvény alakítja, amely nedves és hideg levegőt juttat a Kárpát-medencébe. Ennek hatására folytatódik a felhős, az évszakhoz képest több fokkal hűvösebb idő.

Péntek estig többször lesz erősen felhős az ég, de hosszabb-rövidebb időre mindenütt kisüt a nap. Napközben szórványosan valószínű zápor, néhol - legnagyobb eséllyel délnyugaton - zivatar is kialakulhat. Az északnyugati, nyugati szél az ország északi, északkeleti részén időnként megerősödik, a magasabban fekvő helyeken viharos széllökések is lehetnek. A zivatart 60-80 kilométer per órás szél kísérheti, illetve jégeső is előfordulhat. A hőmérséklet délután általában 20 és 25, késő este 14 és 19 fok között alakul. (pr)

met.hu

Címkék: időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.