Hírek
2013. Október 15. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
Problémás az iPhone 5S?
Kétszer annyi alkalmazás omlik össze az iPhone 5S-en, mint a korábbi verzión.
Zavaró gyermekbetegséggel kénytelen szembesülni az, aki az Apple legújabb hardverével felvértezett mobilt, az iPhone 5S-t választotta nemrégiben. Az iPhone 5S 64 bites processzora ugyanis nem minden alkalmazással kompatibilis, ez pedig a korábbi modelleknél gyakoribb összeomlásokat eredményez.
A Crittercism ugyanis több százmillió alkalmazásindítást vizsgált meg, ezekből pedig kiderült, hogy míg az 5 és 5C modelleken 1 százalék körül van az összeomlások száma, addig ez az 5S esetén 2 százalék. Ez nem hangzik drámainak, ám minden valószínűség szerint itt bizonyos alkalmazások módszeres összeomlásáról lehet szó, ami igencsak kellemetlen abban az esetben, ha épp azt szeretnénk használni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld
Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés
Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére

