Hírek
2011. November 29. 13:49, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Óriási kibocsátás lesz, ha tőzsdére kerül a Facebook
Jövő tavasszal kezdődhet meg a kereskedés a tőzsdén a Facebook részvényeivel a Wall Street Journal értesülése szerint.
A világ legnagyobb közösségi hálóját üzemeltető cég tervei szerint még az idén benyújtja az ehhez szükséges papírokat az amerikai pénzügyi felügyeletnek.
Az elsődleges részvénykibocsátásból tízmilliárd dollárt vár a Facebook, a kibocsátás százmilliárd dollárra értékelheti a céget. Mindamellett végső döntés még nincs, de ha tényleg tőzsdére megy a cég, akkor a kibocsátás egyike lesz a legnagyobbaknak az utóbbi években, nemcsak amerikai, hanem globális viszonylatban is. A Facebook jelenleg már több mint 800 millió felhasználóval rendelkezik, a vállalat bevételei az idén elérhetik a 3,8 milliárd dollárt, ami a tavalyi kétszerese.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 06. 07:35, csütörtök | Belföld
Belügyminisztérium: idén mintegy 66 ezer ember vett részt közfoglalkoztatásban
Idén mintegy 66 ezer ember vett részt országszerte közfoglalkoztatási programokban, így a közfoglalkoztatás tovább erősítette szerepét a társadalmi integrációban és a munkaerőpiaci felkészítésben
2025. November 06. 07:35, csütörtök | Belföld
Roszatom: a Paks II. beruházás engedélyt kapott az első betonöntésre
Az Országos Atomenergia Hivatal kiadta azokat az engedélyeket, amelyek lehetővé teszik az első betonöntést az Paksi Atomerőmű 5. blokk nukleáris sziget épületeinek alaplemezébe
2025. November 06. 07:34, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a washingtoni látogatás célja a Trump-kormányzattal történtő stratégiai-gazdasági együttműködés kialakítása
A Trump-kormányzattal történő stratégiai-gazdasági együttműködés kialakítását nevezte washingtoni látogatása céljának Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook oldalára feltöltött videóban.
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.

