Hírek
2021. Augusztus 20. 12:54, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Saját testvérét szúrta mellbe verekedés után
Őrizetbe vették a nyomozók azt a 21 éves román férfit, aki a gyanú szerint vitájuk alkalmával mellkason szúrta testvérét.
Egy ideje együtt lakott és egy helyen dolgozott a testvérpár Szigetszentmiklóson. A műszakot augusztus 18-án reggelre kipihenték, ébredés után nem sokkal italozni kezdtek. Délután visszaérve szálláshelyükre összeszólalkoztak, lökdösni, ahol érték ütni-verni kezdték egymást, amikor a testvérpár egyik tagja, egy nála lévő 12 és fél centiméter pengehosszúságú konyhakéssel megszúrta bátyját. A 26 éves férfit a mentők munkatársai életveszélyes állapotban vitték kórházba, azonnal megműtötték – közölte a rendőrség.
A rendőrök a 21 éves férfit elfogták és előállították, a bűncselekmény eszközét megtalálták és lefoglalták. A román férfi kihallgatásán azt vallotta, hogy bár veszekedtek és való igaz, hogy testvérét megszúrta, mindez csak egyszerű játékból alakult így, ami a testvérek között szokott történni, a véletlen műve, hogy bátyja a dulakodás közben megsérült.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztály Életvédelmi Alosztálya életveszélyt okozó testi sértés bűntettének gyanúja miatt folytatja le vele szemben a további eljárást, egyben előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.

