Hírek
2018. November 24. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Több lövéssel ölte meg lánya élettársának az anyját - Letartóztatták
A Budai Központi Kerületi Bíróság elrendelte a szerdai békásmegyeri gyilkosság gyanúsítottjának letartóztatását. A férfi több lövéssel megölt egy nőt.
A Fővárosi Törvényszék az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, a 67 éves férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy szerdán hajnalban Békásmegyeren előre megfontolt szándékból, több lövéssel megölte lánya élettársának anyját. A férfi a helyszínről autójával elmenekült, majd öngyilkosságot kísérelt meg.
Az ügyészség a gyanúsított letartóztatását, a védő bűnügyi felügyelet elrendelését indítványozta, és a bíróság a letartóztatás mellett döntött.
A rendőrség szerdán azt közölte, hogy az áldozat egy 56 éves budapesti nő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
2026. Május 10. 11:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: Magyar Péter első miniszterelnöki megszólalása komoly kétséget ébresztett
2026. Május 10. 08:29, vasárnap | Belföld
Forsthoffer Ágnes: új korszakot kezdünk a magyar parlamentáris demokrácia történetében
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek

