Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2018. December 27. 08:24, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti

Tömegbaleset történt az M7-es autópályán

Tömegbaleset történt az M7-es autópályán

Tömegbaleset történt az M7-es autópályán. Törökbálint térségében kilenc jármű ütközött össze csütörtök reggel - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Csámpai Attila elmondta, hogy a 13-as kilométernél, a Balaton felé vezető oldalon hét személyautó, egy kisbusz és egy menetrend szerinti busz karambolozott.

A balesetben három ember sérült meg könnyebben, a buszon tizenhárman utaztak, egyiküknek sem esett baja - közölte.

Az Útinform azt írta: a forgalmat az M1 és az M7 elválásánál az M1-es felé terelik el, majd az M0-son lehet visszatérni az M7-es autópályára.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek

24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél

Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön

2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.

2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.