Hírek
2022. Április 24. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűzben meghalt egy ember a Zalában
Meghalt egy ember a Zala megyei Boncodföldén, egy kigyulladt faépületben - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Azt írták, a község Panoráma utcájában egy húsz négyzetméteres fatároló gyulladt ki szombaton kora délután.
Tizenkét zalaegerszegi hivatásos tűzoltó három járművel vonult ki a helyszínre, rövid időn belül eloltották a lángokat. A tűzeset idején az épületben egy ember tartózkodott, akin a gyors beavatkozás ellenére sem lehetett már segíteni.
Az épületben több, festéshez használt alapanyag is volt. A tűz okait a katasztrófavédelem vizsgálja.
A közleményben felhívták a figyelmet az éghető anyagokra vonatkozó tárolási szabályok betartására, és arra, hogy azok környezetében kerülni kell a nyílt láng használatát, valamint a dohányzást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.

