Hírek
2019. Május 09. 11:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Újabb fegyverneppert kaptak el Fejérben
Újabb, lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésével gyanúsítható férfit fogtak el kedden a Fejér megyei nyomozók a TEK munkatársaival együtt.
Korábban hasonló bűncselekmények miatt eljárást indítottak két kálozi lakossal szemben – közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján. Egyiküket szerdán helyezte letartóztatásba a Székesfehérvári Járási Bíróság.
A közlemény szerint több szálon futó és több hónapig tartó munka eredményeként azonosították és fogták el a 62 éves sárbogárdi férfit. A gyanúsított ingatlanjaiban megtartott házkutatások során különböző fegyveralkatrészeket, valamint lőszereket találtak.
A feltételezések szerint értékesítette is mindezeket a férfi, akit őrizetbe vettek és kezdeményezték letartóztatását a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld
Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés
Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.

