Városlista
2025. november 7, péntek - Rezső

Hírek

2025. Január 13. 07:45, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Viharos szél és hózáporok - Ilyen hetünk lesz

Viharos szél és hózáporok - Ilyen hetünk lesz

Egyes helyeken hózáporral indul a hétfő Magyarországon, de délután már nem várható számottevő csapadék. A nappali csúcshőmérséklet 0 és plusz 5 fok között várható. Kritériumokat elérő veszélyes időjárási jelenség nem várhat

Hétfőre virradóan jobbára felhős idő várható, főleg a Dunától keletre lehetnek kevésbé felhős tájak, valamint időszakok is. Hózáporok – nagyobb eséllyel továbbra is északkeleten – előfordulhatnak – írja előrejelzésében a HungaroMet Zrt.

Az északnyugati, északi szél sokfelé lesz élénk, a Dunántúlon erős, helyenként viharos közeli. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában mínusz 5 és 0 fok között alakul, a szélvédett, fagyzugos helyeken lehet ennél hidegebb.

Napközben a Dunántúlon erősebben felhős időszakok és területek egyaránt lesznek, másutt viszont kevesebb felhő ígérkezik. Számottevő csapadék nem valószínű. Az északi, északkeleti szelet többfelé élénk, helyenként erős lökések kísérik.

A nappali csúcshőmérséklet 0 és plusz 5 fok között várható. A hétfői napon kritériumokat elérő veszélyes időjárási jelenség nem várható, így nem adtak ki figyelmeztető előrejelzést.

Az orvosmeteorológia szerint hétfőn már anticiklon határozza meg térségünk időjárását, ezért fronthatással nem kell számolni az arra érzékenyeknek.

Címkék: időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.