Hírek
2021. Április 10. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Vonattal ütközött egy személyautó Egerben, a kocsi vezetője meghalt
Vonattal ütközött egy személyautó Egerben, a gépkocsi vezetője a balesetben meghalt - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel.
Szabó Boglárka tájékoztatása szerint a Braun-völgyi vasúti átjáróban eddig tisztázatlan okból történt ütközés körülményeit vizsgálják. A vasúti forgalom a helyszínelés ideje alatt szünetel - tette hozzá.
A Mávinform az eset kapcsán jelezte: a szerelvény Egerből Szilvásváradra tartott, amikor a megyeszékhely és Felnémet között egy tilos jelzésű fénysorompós vasúti átjárónál a baleset bekövetkezett. A vonaton senki nem sérült meg - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.

